אבקת חלבון לחיטוב הגוף

אבקת חלבון לחיטוב הגוף

נושא המשקל וחיטוב הגוף מעסיק אנשים רבים בכל המגדרים והמגזרים, רבים מתבלבלים בין המונחים של דיאטה ‘קלאסית’ והרזיה לבין חיטוב הגוף –  בתהליך זה, לא מתרחשת בהכרח ירידה במשקל, אך מתרחשת ירידה של אחוז השומנים בגוף, עלייה במסת השריר וירידה של ההיקפים – כך שהגוף נראה חטוב ובריא ולא רק רזה וכחוש. ככל שמסת השריר של המתאמן גבוהה יותר ומסת השומן בגוף של המתאמן נמוכה יותר הוא נראה חטוב יותר. המשמעות היא פשוטה –  ככל שיש פחות שומן בגוף באופן יחסי למסת השריר המתאמן חטוב יותר.

 

איך משיגים גוף מחוטב?

קודם כל, אי אפשר ‘להשיג’ או לקנות גוף חטוב באמצעות קסמים, הדרך הנכספת לגוף חטוב דורשת התמדה, נחישות והרבה אימונים. גוף מחוטב לא ‘משיגים’ רק באימוני משקולות, יש סוגי אימון רבים המאפשרים להגיע לאותה תוצאה: אימוני קרוספיט, רצועות, אימונים אירוביים ואפילו יוגה – פחות חשוב הוא סוג האימון שאנחנו מבצעים אלא העומס שאנו מפעילים על השרירים וכמעט הכי חשוב לשלב תזונה נכונה ושינה טובה. הדרך הנכונה ביותר להגיע לגוף מחוטב היא לעשות זאת בצורה מסודרת, מוקפדת וחכמה, חשוב לדעת לשלב בין אימוני אירובי, אימוני כוח ותזונה נכונה.

 

אבקת חלבון בחיטוב הגוף – למה כל כך הרבה מתאמנים משתמשים בה?

רק שילוב של תפריט מוקפד תזונתית תוך כדי אימונים אפקטיביים יסיעו להשגת התוצאה המקווה. בלי צריכת חלבון בכמות המומלצת ליום (יש לבדוק עם תזונאי מוסמך, מהם הכמויות המדויקות של חלבון, שומנים ופחמימות יש לצרוך באופן יומיומי בהתאם לגיל, משקל, מגדר והיקף האימונים) יהיה קשה עד בלתי אפשרי לבנות מסת שריר, ללא תזונה נכונה הואיל והבסיס של מסת השריר בגוף הוא חלבון. קיימת גם חשיבות עצומה לאיכות החלבון אותו צורכים ולברר האם הוא  מכיל את חומצות האמינו הדרושות – אפשר לצרוך חלבון באמצעות מזון עשיר בחלבונים (ביצים, דגים, עדשים, אגוזים וכו’), אך הדרך הפשוטה והיעילה ביותר (והרבה פעמים גם הטעימה ביותר), היא באמצעות אבקת חלבון לחיטוב הגוף.

 

מה היתרונות של אבקת חלבון לחיטוב?

תזונה המבוססת על אבקה לחיטוב הגוף כחלק משלים של תזונה יומית מאוזנת, תורמת לתהליך גדילת שרירים אנבוליים. חלבון לחיטוב הגוף משמש כחלק מתוכנית האימונים של ספורטאים רבים ומיועד להעלאת מסת השריר, עזרה בהחלמה מפציעה ועוד. היתרון של אבקה לחיטוב הגוף הוא שספיגת החלבון בגוף מהירה מאוד, בנוסף יש חשיבות גדולה למהירות בה אנו מספקים לגוף את החלבון ככל שהגוף יקבל את מנת החלבון קרוב יותר למועד האימון כך השרירים יוכלו להיבנות טוב ומהר יותר. זהו חלבון זמין אשר ניתן לשתות אותו בלי הכנות ממושכות. אבקות חלבון מומלצות לחיטוב מכילות מעל 90% חלבון טהור, עם מהירות ספיגה גבוהה בגוף. אבקות אלו אינן מכילות פחמימות, שומנים וסוכרים.

 

איך מכינים שייק עם אבקה לחיטוב הגוף?

במרבית המקרים אבקת חלבון בחיטוב נמהלת בנוזל (מים, מיץ פירות חלב או יוגורט) ליצירת שייק טעים ומרענן. ניתן להשתמש בכל סוגי החלב השונים (פרה, עיזים, סויה, שקדים וכו’). רצוי וכדאי להוסיף פירות, ירקות, עלים ירוקים, אגוזים וזרעים לשייק על מנת להעשיר אותו בטעמים.

 

מהי אבקת חלבון הכי טובה לחיטוב?

 

באתר שלנו קיימים מותגים רבים של אבקות חלבון, וסוגים שונים המשמשים למטרות שונות – יש המעוניינים להעלות במשקל ואילו יש ספורטאים המעוניינים להוריד במשקל ולהעלות מסת שריר. לכל אבקת חלבון יש את הרכיבים הייחודיים שלה, כל שחשוב להתאים חלבון מומלץ לחיטוב עפ”י תוכנית האימונים האישית ולפי הדרישות המיוחדות שלכם, אנחנו נשמח לעזור לכם להתאים את האבקה שתתאים בדיוק לתוכנית האימונים הספציפית שלכם. לאבקות שונות יש מרכיבים שונים, חשוב לדעת ולהבין מה מקור החלבון הטוב ביותר עבורכם ומהם התוספים האחרים הקיימים באבקה. חשוב לזכור שאבקת החלבון הטובה ביותר עבורכם, היא זאת שמתאימה לצרכים שלכם.

 

אז מי צריך אבקת חלבון? למי היא מתאימה?

  • גיוון – לאנשים שמעוניינים לגוון את תפריט החלבונים שלהם בטעמים חדשים ומקוריים.
  • חוסר בחלבון – אנשים שאינם מצליחים לצרוך מספיק חלבון עפ”י המלצת התזונאי.
  • נוחות ומהירות – אנשים עסוקים ורוצים ארוחה מזינה ומהירה בקלות.

אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על אבקת החלבון הטובה ביותר או על חטיפי חלבון לחיטוב אתם מוזמנים להתקשר אלינו לטלפון: 053-6611-663, ניתן גם לפנות אלינו לאימייל: [email protected] או צרו קשר כאן  ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי.

 


שוחח איתנו בוואטסאפ