קורונה ותזונה – אימונים בבית

קורונה ותזונה – אימונים בבית

בעקבות הקורונה נסגרו חדרי הכושר ובכך המתאמנים ו ספורטאים הצטרכו להמשיך את אימונים בבית בלי ללכת לחדרכושר , על מנת לשמר את התוצאות שאליהן הגיעו .

כל הספורטאים התחילו למצוא פתרונות על מנת להמשיך בפעוליות ספורטאית ב אימונים , לכן יש אנשים שהמשיכואת ה אימונים בבית , יש כאלה מתאמנים בטבע

אבל זוכרים ש 70% תזונה נכונה ו 30% כושר ?

לכן אנו יודעים שהגורם העיקרי להצלחת התהליך שלנו הוא התזונה , אנחנו צריכים לחשוב על התזונה .

חשוב להבין שבתקופה הזו יהיה לנו קשה יחסית לעבוד על הגדלת מסת שריר , אבל כן נוכל לשמור על התוצאות הקיימות וכן נוכל להמשיך בתהליך החיטוב והירידה באחוז השומן.

אם אתם בבית, בשגרת בידוד מוחלט או פשוט בבית כי זה לא הזמן להתחיל להסתובב בחוץ אין, סביר מאוד להניח שכמות הקלוריות שאתם מבזבזים ביום יורדת.ט

הלכתם פחות שרפתם פחות. זאת אחת הסיבות מדוע יותר אנשים משמינים בחורף, אנחנו פחות פעילים מאשר בקיץ.לכן נסו להיות פעילים ועסוקים כמה שניתן (פעילות גופנית/לקרוא/אינטראקציה עם המשפחה/ועוד).

תזונה :

תזונה היא סך המזונות והמשקאות אותם צורך האדם בפרק זמן נתוןץ

ישנן שש קבוצות עיקריות של חומרי תזונה שהגוף האנושי צריך: פחמימותחלבונים, שומנים, ויטמינים, מינרלים, ומים. אם רוצים לשמור על תפקוד גוף בריא חשוב לצרוך את 6 אבות המזון האלה על בסיס יומיומי.

תזונה לא מאוזנת באבות המזון עלולה לגרור פגיעה בבריאות, לדוגמה תזונה עתירת שומנים עלולה להעלות את רמת השומנים בדם ובמיוחד להעלות את רמות הכולסטרול והטריגליצרידים בדם, להוביל לטרשת עורקים.

תזונה לקויה :

דיאטה חסרה, עודפת או לא מאוזנת יכולה לגרום להשלכות שליליות על הבריאות, דבר שעלול להתפתח למחלות כמו מחלת לב כלילית, השמנה..

ניתן למנוע או לשפר את הטיפול במחלות נפוצות רבות כמו גם בתסמינים שלהן, באמצעות תזונה טובה יותר

8 טיפים מנצחים לתזונה שיחסכו לכם דיאטנית :

תאכלו לאט יותר, ותנו יותר תשומת לב לפעולת האכילה , תרגיעו עם המלח והסוכר , אל תהיו רעבים!, תאכלו המון ירקות ובירות, תנו כבוד לשומנים הטובים, תשתדלו לא להכניס לפה מזון שמכיל שומן רווי ושומן טראנס.

יש לכם תפריט מותאם? אחלה, תמשיכו להקפיד עליו, אל תעשו שינויים ואל תתחילו להוריד או להוסיף, פשוט תקפידו עליו אחד לאחד, נצלו את העובדה שאתם פחות בחוץ ויותר יכולים להכין את האוכל בעצמכם.

בכל מקרה, גם בתקופה הזו שרות המשלוחים שלנו זמין לכל הארץ !

אל תשכחו לבדוק את מבצעי החודש!כאן


שוחח איתנו בוואטסאפ